13 лют. 2015

Колективний перегляд

В дошкільному навчальному закладі 13.02.2015 року проведений колективний перегляд заняття з розвитку мовлення у старшій групі, вихователь Онищенко Юлія Петрівна.
6 лют. 2015

Зимові розваги

В дошкільному навчальному закладі проводяться зимові розваги. Діти охочє ліплять снігову бабу, катаються на санках.
30 січ. 2015

Спортивна розвага

В дошкільному навчальному закладі проведена спортивна розвага з дітьми старшого віку "Ми діти козацького роду"
23 січ. 2015

Застереження від травматизму

В дошкільному навчальному закладі проводиться систематична робота щодо застереження дітей від травматизму.
16 січ. 2015

"Щєдрівочка щєдрувала"

В дошкільному навчальному закладі проводилася розвага "Щєдрівочка щєдрувала".Діти розповідали щєдрівки, колядки. Водили хороводи.
26 груд. 2014

Новий рік

В дошкільному навчальному закладі проводяться новорічні свята. Діті з радістю зустрічаюли Діда Мороза, одержали бадьорий настрій, були активними учасниками ігор.
19 груд. 2014

Святий Миколай

В дошкільному навчальному закладі відбулося свято Святого Миколая. Діти приймали активну участь в танцях-хороводах, народних іграх. Свято принесло їм веселий настрій, бадьорість.
12 груд. 2014

Травматизм

В дошкільному навчальному закладі продовжується робота по запобіганню травматизму в зимовий період.
5 груд. 2014

Застереження від травматизму

В дошкільному навчальному закладі з дітьми постійно проводиться робота з формування в дітей знань про застереження від травматизму в зимовий період.
28 лист. 2014

Спортивне свято

27.11.2014 в дошкільному закладі проводилось спортивне свято у 5 групі.