11 лип. 2014

Пошуково-досліднецька діяльність на городі

В дошкільному навчальному закладі проводиться пошуково- досліднецька діяльність.Діти проводять спостереження за ростом огірків,кабачків,кукурудзи.
8 лип. 2014

В дошкільному навчальному закладі оздоровчий період

Проведення тематичного заняття у старшій групі "Як на Івана Купала",розширення знання про обряди та традиції народного свята.
1 лип. 2014

Подяка за участь у конкурсі присвяченому Всесвітньому Дню охорони праці

Команда дошкільного навчального закладу отримала Подяку за активну участь у ІІ етапі вікторини "Що? Де? Коли?" присвяченої до Дня охорони праці 28 квітня 2014 року
19 черв. 2014

Літній оздоровчий період

В дошкільному навчальному закладі триває оздоровчий період.
11 черв. 2014

Літній оздоровчий період

У дошкільному навчальному закладі триває літній оздоровчий період
2 черв. 2014

Діти разом з музичним керівником заспівали пісні, виконували танцювальні рухи.
28 трав. 2014

Випускні ранки

В дошкільному навчальному закладі проводяться випускні ранки. Діти та батьки зі словами подяки звертаються до працівників закладу. З побажаннями перед дітьми виступають їх вихователі.
8 трав. 2014

Тематичні заняття за темою "Свято Перемоги"

У дошкільному навчальному закладі, у старших групах, проведені тематичні заняття, за темою "День Перемоги"
29 квіт. 2014

Участь у конкурсі до Дня охорони праці

Колектив дошкільного закладу брав участь у ІІ етапі конкурсу, присвяченому Всесвітньому Дню охорони праці.
28 квіт. 2014

Участь у вікторіні до Дня охорони праці

Колектив дошкільного навчального закладу брав участь у вікторіні до Всесвітнього Дня охорони праці